Kuningriikide Küpsistepoliitika

Ühendatud Kuningriikide Küpsistepoliitika

Jõusutumiskuupäev: käesolev Küpsistepoliitika oli viimati ajakohastatud [sisesta kuupäev] 2014 ja kehtib alates sellest kuupäevast.

Palun külasta meie Küpsiste Lubamise Tööriista, et näha täielikku nimekirja ettevõtetest, kes ja kuidas kasutavad küpsiseid meie Saidil. See on alati olemas meie Saidi all parempoolses nurgas. Kasutades meie Saiti, annad sa nõusoleku meile ja kolmandate osapoolte organisatsioonidele küpsiste kasutamiseks kooskõlas sinu küpsiste seadistustega. Sa võid kasutada Küpsiste Lubamise Tööriista igal ajal, et oma eelistusi muuta. Informatsiooni selle kohta, kuidas sinu andmeid kasutatakse, palun vaata meie Privaatsuspoliitikat.

Me võime kasutada oma Saidil kahte tüüpi küpsiseid: seansipõhised ja püsivad. Seansipõhised küpsised kehtivad ainult veebisessiooni ajal. Nad kaovad su Seadmest, kui sulged Interneti brauseri. Püsivad küpsised jäävad su Seadmesse ka pärast brauseri sulgemist. Saidil olevad küpsised ei tuvasta sind isiklikult. Nad tunnevad ainult ära sinu brauseri, välja arvatud juhul, kui sa ise ennast vabatahtlikult ei tuvasta. Sa võid valida enesetuvastuse järgnevatel põhjustel: paluda brauseril meeles pidada sinu kasutajanimi ja salasõna, vastates eripakkumisele, isikustades veebilehekülge või saates informatsioonipäringu mõne toote või teenuse kohta.

Me kasutame ka veebiplinkijaid oma Saidil. Veebiplinkijaid (teise nimega läbipaistevad gif-sid) kasutatakse küpsistega kombimeeritult selleks, et aidata Saidi operaatoritel aru saada, kuidas sa suhtled nende veebilehekülgedega. Veebiplinkija on tavaliselt läbipaistev graafiline kuvand (tavaliselt 1 piksel x 1 piksel), mis on paigaldatud saidile või e-maili. Läbipaistva gif-si kasutamine Saidil aitab mõõta sinu tegevusi avalehel, mis sisaldab läbipaistvat gif-si.

Küpsistel on palju erinevaid ülesandeid, nad aitavad sul lehekülgede vahel efektiivselt liikuda, peavad meeles sinu eelistusi, ja üldiselt parendavad sinu sirvimiskogemust.

Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiad www.allaboutcookies.org ja www.youronlinechoices.eu.

Milliseid küpsiseid ja veebiplinkijaid me kasutame?

Iga küpsis, mida me kasutame oma Saidil on kirjeldatud Küpsiste Lubamise Tööriistas, mis on meie Saidi igal leheküljel. Sa vöid seda Tööriista kasutada oma küpsiste eelistuste muutmiseks igal ajal. Me oleme kokkuvõtvalt kirjeldanud meie Saidi küpsiste tüüpe kolmes alljärgnevas kategoorias:

  1. Küpsised, mis annavad sulle sinu poolt nõutud teenuse (hädavajalikud küpsised)

    Näiteks hoiavad need sind Saidil sisselogituna, nii et sind ei logitaks automaatselt välja.

  2. Küpsised, mis näitavad sulle reklaame, mis on sinu huvidega enam kooskõlas (reklaamiküpsised)

    Näiteks, reklaamiküpsised võivad sisaldada küpsiseid, mis on Saidile paigaldatud kolmandate osapoolte reklaamivõrgustiku poolt, et sind grupeerida teiste kasutajatega huvigruppidesse ja näidata sulle reklaame, mille vastu antud grupid tunnevad tõenäoliselt kõrgendatud huvi. Need küpsised aitavad samuti piirata seda, mitu korda sa ühte reklaami näed ja nad aitavad mõõta reklaamikampaaniate efektiivsust. Küpsised peavad meeles, milliseid veebisaite sa oled külastanud ja seda informatsiooni jagatakse teiste organisatsioonidega, nagu näiteks reklaamiagentuurid.

  3. Küpsised aitavad analüüsida ja parendada sinu sirvimiskogemust (analüüsivad ja kohandavad küpsised)

    Näiteks lubavad need küpsised meil analüüsida, millised Saidi osad on kõige populaarsemad ja mida vaadatakse enim ja milliseid vähim, ja nad annavad meile demograafilist informatsiooni Saidi kasutajate kohta (nagu vanus, sugu, võimalusel korral huvialad). Me kasutame neid ka programmivigade ja puukide leidmiseks Saidil ja selleks, et meelde jätta valikuid, mida sa teinud oled, nagu näiteks keel ja geograafiline piirkond ja selleks, et suurendada ja isikustada sinu kogemust.

Küpsiste Lubamise Tööriist sisaldab põhjalikumat informatsiooni meie poolt kasutatavate küpsiste tüüpide kohta ja kolmandate osapoolte organisatsioone meie Saidil.

Kuidas hallata küpsiseid sellel Saidil

Lisaks võimalusele muuta oma eelistusi igal ajal kasutades Küpsiste Lubamise Tööriista, Abi menüü enamike brauserite menüüribal informeerib sind kuidas vältida uute küpsiste aktsepteerimist sinu brauseri poolt, kuidas kustutada vanu küpsiseid, kuidas lasta brauseril sulle märku anda, kui oled saanud uue küpsise ja kuidas küpsised üldse ära keelata. Samuti võid sa keelata ja kustutada saranseid andmeid sinu brauseri lisades, nagu näiteks Flash küpsised, muutes lisade seadistusi või külastades tootja veebilehekülge.

Tehniliselt ei ole võimalik sinu seadistusi üle kanda sinu brauseri ja seadmete vahel. Nõnda pead sa oma eelistatud seadistused tegema igale brauserile, mida sa kasutad.

PS3, Apple iOS ja Android Seadmed.

Kui sa kasutad neid seadmeid, siis küpsised paigaldatakse sinu seadmetele järgnevatel pöhjustel: et hoida sind sisselogituna, et hallata vanemliku kontrolli PIN-e, analüüsimiseks ja reklaamiks. Need küpsised on hädavajalikud selleks, et rakendus töötaks. Praegusel hetkel ei ole võimalik loobuda või eemaldada neid küpsiseid seadmetest ilma rakendust kustutamata.

Kuidas ma saan teha muudatusi meie Küpsistepoliitikasse ja Küpsiste Lubamise Tööriista?

Kohaldatav seadus välja arvatud, on meil õigus muuta käesoleva Küpsistepoliitika ja Küpsiste Lubamise Tööriista tingimusi igal ajal ja postitada silmapaistev teade muudatuste kohta sellel Saidil. Muudatused jõustuvad neliteist päeva pärast postitamist. Kui me teeme käesolevasse Küpsistepoliitika ja Küpsiste Lubamise Tööriista muudatusi, mis olulislelt mõjutavad seda, kuidas me kogume, töötleme vöi hoiustame Sinu Andmeid, teavitame sind e-maili teel, juhul kui sa oled meile oma e-maili aadressi edastanud.